Добрый день, Коллеги. Важное сообщение, просьба принять участие. Музей Ферсмана ищет помощь для реставрационных работ в помещении. Подробности по ссылке
В книзі викладені основні відомості з стратиграфії відкладів палеогенової системи на території України. Розчленування палеогенозих відкладів проведено по окремих геологоструктурних регіонах з урахуванням нових палеонтологічних і палеоботанічних даних. Окремі розділи присвячені характеристиці континентальних відкладів, поширенню корисних копалин та кореляції палеогенових відкладів. Крім того, дається детальний список літератури.
Робота розрахована на широке коло геологів, які провадять розшуки і розвідку корисних копалин в палеогенових і суміжних з ними відкладах,
а також на викладачів і студентів учбових закладів геолого-географічного профілю.
У книзі наведено основні відомості з стратиграфії неогенових відкладів, поширених на території України. Детальну стратифікацію неогенових утворень подано за регіональним принципом. Значну увагу приділено сучасному стану питання про стратиграфічне розчленування неогену Парате-тнеу. Окремі розділи присвячено історії геологічного розвитку території УРСР в неогеновий час та корисним копалинам, пов'язаним з неогеновими породами.
Розрахована на геологів, що вивчають неогенові відклади України
В книзі розглядаються питання детальної стратиграфії юрських відкладів, поширених на території УРСР. Коротко висвітлюється історія їх вивчення, стратиграфічне зіставлення по всіх регіонах, де вони поширені, історія формування і корисні копалини, пов'язані з ними на Україні. В книзі використані та узагальнені всі найновіші дані з стратиграфії юрських відкладів УРСР.
Розрахована на геологів, що провадять на Україні геолого-зйомочні, розшукові та розвідувальні роботи на корисні копалини, а також на викладачів і студентів вузів, геологів-науковців, що виконують тематичні роботи.
У монографії зведені найновіші дані з стратиграфії нижньо- і верхньо-крейдових відкладів України. Матеріал систематизований згідно з районуванням, визначеним на тектонічній карті України 1959 р. Для двох відмінних за умовами формування відкладів платфррменої і геосинклінальної областей виділено сім районів: окраїни Донбасу, Дніпровсько-Донецька западина, Волино-Подільський схил Руської платформи, Український щит, Українське Причорномор'я, Крим і Карпати.
Для кожного з районів подається історія вивчення відкладів, стратиграфія, фації, палеогеографія, кореляція з суміжними площами, корисні копалини. Текст ілюструється стратиграфічними схемами, геологічними розрізами, фотографіями відслонень. Вперше наводиться поярусне стратиграфічне розчленування нижньокрейдових відкладів платформеної частини республіки.
Може бути широко використана геологічними науково-дослідними, виробничими організаціями, а також студентами вузів.
У нас есть: 29563 книги, 5884 карты, 33 инбокса. Итого: 35480 материалов